Приміщення школи було збудовано в 1904-1905 роках. У книзі «Бучаччина» зазначено: «За Палацовим мостом містився двоповерховий великий будинок семиклясової жіночої школи. Там також була приватна жіноча учительська семінарія. У 1920році тут - жіноча школа імені Королеви Ядвіги. У 1938 році в цю школу перевели учнів з «колійової школи».

Після війни у відбудованому приміщенні була школа механізація, яку згодою перейменували на СПТУ-26.

Бучацька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 була відкрита у вересні 1991р. за адресою: вул. Шкільна, 10.

Її засновник — Бучацька районна, рада, форма власності —комунальна.

Перший директор – св.п. Курило Омелян Іванович.

З 2001 р. посаду директора школи обіймає Григоришин Галина Іванівна. За фахом – учитель української мови та літератури, «вища кваліфікаційна категорія», педагогічне звання - «вчитель - методист». Нагороджена грамотами райво, облуон, Почесною грамотою МОН України, знаком «Відмінник освіти України». Двічі дипломант конкурсу «Учитель року».

Гоголь Оксана Іванівна – заступник директора школи з навчально-виховної роботи. Педагогічний стаж – 8 років. За фахом – учитель інформатики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії».

Крушельницька Леся Богданівна- заступник директора школи з виховної роботи. Педагогічний стаж – 18 років. За фахом – учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».

Кiлькiсть переглядiв: 526

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Cайт Бучацької загальноосвітньої
школи І -ІІІ ст. №1

вулиця Шкільна,10,
48400, Тернопільська область, м. Бучач,
Україна

Дата останньої зміни 10 Січня 2021

Цей сайт безкоштовний!